Rozkład dnia:

8.10 - 8.30 - przyjazd dzieci do szkoły. Kształtowanie czynności samoobsługowych, nawyków higienicznych i kulturalnych. Wdrażanie dzieci do utrzymywaniu ładu i porządku.

8.30 - 9.15 - zabawy dowolne w kącikach zainteresowań, praca indywidualna, zabawy pod kątem diagnozy przedszkolnej. Czynności samoobsługowe oraz opiekuńcze. Konsultacje indywidualne z rodzicami. Spożywanie śniadania.

9.30 - 11.05 - Ćwiczenia poranne. Zajęcia dydaktyczne zgodne z podstawą programową i programem Wychowania Przedszkolnego ,,Od przedszkolaka do pierwszaka” 0 autor Iwona Broda, wydawnictwo WSIP. Religia.

11.05 - 12.10 - Czynności higieniczne. Spożywanie II śniadania. Zwracanie uwagi na kulturalne spożywanie posiłków. Kształtowanie nawyków kulturalnych. Zabawy na świeżym powietrzu, spontaniczne zabawy w kącikach zainteresowań, gry i zabawy w Sali i na świeżym powietrzu. Zestawy ćwiczeń gimnastycznych.

12.10 - 14.00 - Ćwiczenia grafomotoryczne. Uzupełnianie Kart Pracy. Zabawy muzyczne, kołowe oraz ruchowe w sali i na świeżym powietrzu. Ćwiczenia gimnastyczne. Wykonywanie prac plastycznych i technicznych. Kształtowanie nawyków sprzątania po skończonej zabawie.